Fotokopi Kiralama

Fotokopi Kiralama

Fotokopi kiralama, kopya başı fotokopi, fotokopi kiralama, fotoğraf yazıcısı kiralama, haftalık, fotkopi kiralama, aylık fotokopi kiralama, günlük fotokopi kiralama gibi ifadelerle de tanımlanan sistem, uzun ve kısa dönemli fotokopi makinaları kullanımı için önerilen bir yoldur.

Fotokopi kiralamanın avantajları

Lifecopy ile yapacağınız kiralama anlaşması ile kazançlı çıkmanızı garanti ediyoruz. Türkiye’de fotokopi kiralama hizmetlerinde en eski ve en deneyimli kurumla çalışmanın farkını yaşamaya sizleri de davet ediyoruz.

Sayfa Başı Anlaşma : Bir kopya için sabit fiyattan yapılan anlaşmadır.

Anlaşma iki şekilde yapılmaktadır. Bunlar;

  • Komple Fotokopi Kiralama sistemi
  • Leasing Fotokopi  Kiralama sistem

Sayfa başı anlaşma için Aylık belirli sayfa kopya adetiniz olmalıdır. Bu anlaşmada minumum sıınırlara uygun olmalıdır. Bu sistemde, yüksek sayfa baskı adetlerinizde ücretler tamamen lehinize işlemektedir. Bu konuda detaylı bilgi almak için satış ve destek ekibimiz ile irtibat kurabilirsiniz.

Birim Sayfa Maliyetiniz Ne Kadardır?

Çoğunlukla satın aldığımız makinenin kullanım malzemelerini ve servis / bakım hizmetini tek bir firmadan temin ederek ürünün çalışmasının sürekliliğini sağlamayı ve daha kaliteli hizmet almayı amaçlarız. Bu sayede işletim maliyetlerini de kontrol edebileceğimizi düşünürüz. Ancak bu işlem hiç de göründüğü kadar kolay değildir.

Önemle üzerinde durduğumuz konular ;

  • Sarf malzemelerinin ömrü ne kadar? Fiyatı ne kadar ?
  • Hangi parça ne zaman değişmeli?, güncel fiyatları ne kadar?,
  • Gerçekten bu parça değişmeli mi? Yıllık bakım anlaşması gerekli mi?
  • Makinem garantili mi? Bu işlem garanti dahilinde mi?

Satın alma işlemlerini yapan ve servis anlaşmalarını takip eden kişiler genellikle bu tip soruların cevaplarını ararlar ve bir sürü uyulması gerekli prosedürü uygulamakla uğraşırlar.

Sonuçta ürüne sahip olduktan sonra, tüm kullanım ömrü boyunca yaptığınız masrafları ürettiğiniz doküman adedine böldüğünüzde birim sayfa maliyetinizi bulabilirsiniz. Ancak, yeni aldığınız veya kullanmakta olduğunuz ürünün “Birim sayfadaki maliyeti ne kadardır? “ sorusunun cevabı maalesef hiçbir zaman tam belli değildir. Çünkü neyin ne zaman değişeceği üretilen dokümanın içeriğine (kopya yoğunluğuna) , makinenin bakımlarının düzenli yapılıp yapılmadığına, kullanıcılara, çalıştığınız firmanın teknik servisinin kalitesine ve biraz da şansa bağlıdır.

 

 

Bilgi Talep Formu